Haberler

Gürel, hurda konusunda üyelerini uyardı “Cezalar Ağır”

Gürel, hurda konusunda üyelerini uyardı “Cezalar Ağır”

KKSS Başkanı Gürel genel kurulda dile getirilen “Hurdalar” konusuna üyeleri uyardı:

“Cezalar ağır”

ERDOĞAN DEMİR- S.S. Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda üyelerin de dile getirdiği hurdalık malzemeler ve uzun süredir bekletilen araçlar konusunda, verilen süre içerisinde hurdaların kaldırılmaması durumunda cezai işlemlerin uygulanacağını söyledi.

Hakan Gürel, sözlerinin başında, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini göreve getiren KKSS üyelerine teşekkür ederek, önceliklerinin toplantıda da dile getirdikleri gibi esnafın şikayetlerine çözüm üretmek olacağını söyledi. Gürel, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan genel kurulda bazı üyelerin sanayi içerisindeki alanlarda hurdalıklardan bloklar arasında üst bölümdeki geçişlerin kapanır duruma geldiği yönünde şikayetlerin dile getirildiğini hatırlatarak, bu konuda Keşan Belediyesi’nin gereken çalışmayı yapacağını söyledi. Bu nedenle KKSS’ndeki işyeri sahiplerini hem bilgilendirmek, hem de uyarmak istediklerini kaydeden Hakan Gürel, bloklar arasındaki geçişleri önleyen hurdalıkların ve ana yollarda uzun süredir duran araçların kaldırılması gerektiğini belirterek, ortak alanların tüm üyelerin alanı olduğunu hatırlatıp herkesin bu konuda birbirine saygı duyması gerektiğini söyledi.

“SANAYİ SİTESİ’NE BAKIM VE TAMİR İÇİN GETİRİLEN ARAÇLARA 2 HAFTA GİBİ BİR SÜRE VERİLİYOR”

Üyelerin dile getirdiği hurdalık ve uzun süredir bekleme yapan araçlar ile ilgili şikayetler üzerine Keşan Belediyesi ekiplerinin yakın zamanda bir çalışma başlatacağına da dikkat çeken Gürel, “Keşan Belediyesi ekipleri geçişleri önleyen hurdalıkların neden oluğu işyerlerine uyarıda bulunacak. Bu uyarıların ardından yapılacak kontrollerde geçişleri önleyen malzeme ya da araçları kaldırmayanlara cezai işlem uygulanacak ve bu cezalar küçük rakamlar olmayacak. Bilindiği gibi Sanayi Sitesi’ne bakım ve tamir için getirilen araçlara 2 hafta gibi bir süre veriliyor. Bu sürenin yeterli bir süre olduğu da biliniyor. Dolayısı ile esnaflarımızın cezai işleme tabi olmadan gereken önlemlerini almalarını rica ederiz.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL